Aukcja 61 / 901

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże

Numer: 901
Opis: POLSKA. Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 996