Aukcja 61 / 901
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże
Numer: | 901 |
Opis: | POLSKA. Henryk Dąbrowski - medal z 1918 r., SETNA ROCZNICA ŚMIERCI HENRYKA DĄBROWSKIEGO, sygnowany LAUER NURNBERG, Aw: Popiersie en face, poziomy napisy z boków HENRYK / DĄBROWSKI - * 1755 / + 1818, wokoło MARSZ DĄBROWSKI Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI ZA TWOIM PRZEWODEM ZŁĄCZYM SIĘ Z NARODEM, Rw: Wojsko prowadzone przez generała na koniu, brąz 45 mm, w pudełku z epoki, Strzałkowski 433 (R), trochę uszkodzone obrzeże |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 12-09-2015 |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | 1 100 zł |
Ilość odsłon: 1133