Aukcja 61 / 894

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

50. rocznica Powstania Styczniowego, medal autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, 1913 r., Aw: W wieńcu dębowym napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW, niżej herb Krakowa, Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby na dłoniach Polonii, brąz 51 mm, Strzałkowski 243 (R), na rancie punca - koniczynka, ładny stan zachowania

Numer: 894
Opis: POLSKA. 50. rocznica Powstania Styczniowego, medal autorstwa Wojciecha Jastrzębowskiego, 1913 r., Aw: W wieńcu dębowym napis poziomy W PÓŁWIEKOWĄ ROCZNICĘ POWSTANIA STYCZNIOWEGO 1863 - 1913 KRAKÓW, niżej herb Krakowa, Rw: Nagi mężczyzna rozrywa dyby na dłoniach Polonii, brąz 51 mm, Strzałkowski 243 (R), na rancie punca - koniczynka, ładny stan zachowania
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 1 100 zł

Ilość odsłon: 943