Aukcja 61 / 893

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

setna rocznica śmierci Józefa Poniatowskiego - medal autorstwa Laszczki 1913 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w otoku BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM, napis poziomo KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI D 7 V 1763, Rw: W wieńcu herb Krakowa i data 19.X.1813 / 19.X.1913, brąz 48.92 g, 49 mm, punca - koniczynka na obrzeżu, Strzałkowski 259 (R), rzadki, ładna patyna

Numer: 893
Opis: POLSKA. setna rocznica śmierci Józefa Poniatowskiego - medal autorstwa Laszczki 1913 r., Aw: Popiersie na wprost i napis w otoku BÓG MI POWIERZYŁ HONOR POLAKÓW BOGU GO ODDAM, napis poziomo KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI D 7 V 1763, Rw: W wieńcu herb Krakowa i data 19.X.1813 / 19.X.1913, brąz 48.92 g, 49 mm, punca - koniczynka na obrzeżu, Strzałkowski 259 (R), rzadki, ładna patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 1 350 zł

Ilość odsłon: 956