Aukcja 61 / 876

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

Włodzimierz hrabia Dzieduszycki - medal medal sygnowany O.Radnitzki, Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Poziomy napis w wielu wierszach

Numer: 876
Opis: POLSKA. Włodzimierz hrabia Dzieduszycki - medal medal sygnowany O.Radnitzki, Wystawa Rolnicza i Przemysłowa we Lwowie 1877 r., Aw: Popiersie w prawo i napis w otoku WŁODZIMIERZ HRABIA DZIEDUSZYCKI, Rw: Poziomy napis w wielu wierszach; NA PAMIĄTKĘ WYSTAWY ROLNICZEJ I PRZEMYSŁOWEJ WE LWOWIE R; 1877 WYSTAWCY, brąz 75 mm, H-Cz. 6105 (R1), piękny egzemplarz, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 750 zł

Ilość odsłon: 1343