Aukcja 61 / 875

USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w: A61  MEDALE  POLSKA

Jan Matejko - medal 1875, autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av: Popiersie w prawo, napis: JAN MATEJKO, Rw.: Napis otokowy: MALARZOWI HISTORYCZNEMU RODACY MDCCCLXXV, centralnie, w wieńcu laurowym napis: NOWĄ CHWAŁĄ OJCZYZNĘ PRZYOZDOBIŁ, miedź, 54 mm, H-Cz, 8104, na obrzeżu punca CUIVRE, patyna

Numer: 875
Opis: POLSKA. Jan Matejko - medal 1875, autorstwa Barre’a, upamiętniający działalność artysty, Av: Popiersie w prawo, napis: JAN MATEJKO, Rw.: Napis otokowy: MALARZOWI HISTORYCZNEMU RODACY MDCCCLXXV, centralnie, w wieńcu laurowym napis: NOWĄ CHWAŁĄ OJCZYZNĘ PRZYOZDOBIŁ, miedź, 54 mm, H-Cz, 8104, na obrzeżu punca CUIVRE, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 12-09-2015
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 950 zł

Ilość odsłon: 1447