Aukcja 61 / 703
USD/PLN: 3.770 | EUR/PLN: 4.120 | data: 12-09-2015
Jesteś w:
A61
› MONETY PAŃSTW HISTORYCZNIE ZWIĄZANYCH Z POLSKĄ
› Śląsk
› Śląsk pod panowaniem Habsburgów
› Ferdynand III jako król Czech i arcyksiążę Austrii 1627-1637 / Ferdynand III 1637-1657
dukat 1649, Wrocław, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło
Numer: | 703 |
Opis: | Śląsk pod panowaniem Habsburgów / Ferdynand III jako król Czech i arcyksiążę Austrii 1627-1637 / Ferdynand III 1637-1657. dukat 1649, Wrocław, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło; złoto 3.47 g; F.u.S. 340, Herinek 252.b; minimalne uszkodzenie na obrzeżu, patyna, bardzo ładny stan zachowania, moneta z aukcji WCN 58/714 |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 12 500 zł |
Cena wywoławcza: | 10 000 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1480