Aukcja nr 6

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MONETY OBCE
534 ROSJA / Mikołaj I 1825-1855
5 rubli 1849, Petersburg, j.w., Harris 346, Fr.138
300 zł
535 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1862, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146
300 zł
310 zł
536 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
5 rubli 1879, Petersburg, j.w., Harris 406, Fr.146
300 zł
280 zł
537 ROSJA / Aleksander II 1855-1881
3 ruble 1874, Petersburg, j.w., Harris 404, Fr.147
350 zł
280 zł
538 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
10 rubli 1894, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Orzeł carski, nominał i data,Harris 427, Fr.150
900 zł
910 zł
539 ROSJA / Aleksander III 1881-1894
rubel koronacyjny 1883, Petersburg, Aw: Głowa i napis, Rw: Insygnia koronacyjnew wieńcu i nominał, Harris 422, Dav.291
120 zł
540 ROSJA / ZSRR
rubel 1924, Moskwa, Aw: Godło i napis, Rw: Stojący chłop i robotnik, Harris 533,moneta w stanie gabinetowym
25 zł
20 zł
541 ROSJA / ZSRR
monety rosyjskie bite dla Chin i Mongolii: 1 zołotnik b.d., Aw: Orzeł, Rw: Napis
200 zł
542 SIEDMIOGRÓD
Zygmunt Batory (1581-1602), dukat 1598, Nagybanya, Aw: Św. Ładysław i napis,Rw: Dwugłowy orzeł i napis, Fr.153
950 zł
1 100 zł
543 SIEDMIOGRÓD
Gabor Bethlen (1613-1629), talar 1621, Krzemnica, Aw: Półpostać i napis, Rw:Tarcza herbowa i napis, Dav.4710
350 zł
400 zł
544 SIEDMIOGRÓD
Michał Apafi (1661-1690), dukat 1687, Aw: Półpostać i napis, Rw: Tarcza herbowai napis, Fr.255
950 zł
1 100 zł
545 SZWECJA
2 skilling banco 1847, Aw: Głowa i napis, Rw: Nominał i data w wieńcu, Ahlström77, moneta w stanie gabinetowym
25 zł
32 zł
546 TURCJA
Sulejman I (1520-1566), ałtyn 1520, Egipt, Aw: Napisy, Rw: Napisy, Fr.1
250 zł
547 TURCJA
Selim II (1566-1574), ałtyn 1566, Egipt, j.w., Fr.1
250 zł
548 TURCJA
Murad III (1574-1595), ałtyn b.d., Egipt, j.w., Fr.1
250 zł
549 TURCJA
Mehmed III (1595-1602), ałtyn 1595, Egipt, j.w., Fr.1
250 zł
550 TURCJA
Ahmed I (1603-1617), ałtyn b.d., Canca (?), j.w., Fr.1, dziurawy
250 zł
551 TURCJA
Ahmed I (1603-1617), ałtyn 1603, Damaszek, Fr.1
250 zł
552 TURCJA
Ahmed I (1603-1617), ałtyn 16.. (?), Konstantynopol, j.w., Fr.1
250 zł
553 TURCJA
Ahmed III (1703-1730), ałtyn 1703, Egipt, j.w., Fr.1
250 zł