Aukcja 6 / 580

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

K.Stronczyński- Pieniądze dynastji Piastów i Jagiellonów, oprawa półskórek

Numer: 580
Opis: K.Stronczyński- Pieniądze dynastji Piastów i Jagiellonów, oprawa półskórek
Stan: ,
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 320 zł
Cena wylicytowana: 100 zł
Ilość odsłon: 469