Aukcja 6 / 580
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
K.Stronczyński- Pieniądze dynastji Piastów i Jagiellonów, oprawa półskórek
Numer: | 580 |
Opis: | K.Stronczyński- Pieniądze dynastji Piastów i Jagiellonów, oprawa półskórek |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 20-11-1993 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 100 zł |
Ilość odsłon: 1442