Aukcja 6 / 579
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
K.Stronczyński- Pieniądze Piastów- Warszawa 1847, oprawa półskórek
Numer: | 579 |
Opis: | K.Stronczyński- Pieniądze Piastów- Warszawa 1847, oprawa półskórek |
Stan: | , |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1446