Aukcja 6 / 405
USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: Postać księcia pomorskiego Sambora z tarczą z gryfempomorskim w jednej i proporcem w drugiej ręce, wokół niemiecki napis, Rw:W ramce widok mostu na Wiśle, u góry wizerunki dwóch królów pruskich, niżejorzeł i napis, brąz 51 mm, 57 g.
Numer: | 405 |
Opis: | Pomorze. medal sygnowany W.Kullrich, Berlin, wybity w 1860 na pamiątkę nadania prawmiejskich Tczewowi, Aw: Postać księcia pomorskiego Sambora z tarczą z gryfempomorskim w jednej i proporcem w drugiej ręce, wokół niemiecki napis, Rw:W ramce widok mostu na Wiśle, u góry wizerunki dwóch królów pruskich, niżejorzeł i napis, brąz 51 mm, 57 g. |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 20-11-1993 |
Cena szacunkowa: | 60 zł |
Cena wywoławcza: | 48 zł |
Cena wylicytowana: | 85 zł |
Ilość odsłon: 1291