Aukcja 6 / 367

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  Polska

medal sygnowany Wermuth, wybity w 1750 r. z okazji święta Orderu Orła Białego,Aw: Popiersie Augusta III i napis: AUGUSTUS III D G REX..., Rw: InsygniaOrderu i napis: DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS w odcinkudata, H-Cz.5991 R1, srebro 53 mm, 58,6 g. ładna stara patyna

Numer: 367
Opis: Polska. medal sygnowany Wermuth, wybity w 1750 r. z okazji święta Orderu Orła Białego,Aw: Popiersie Augusta III i napis: AUGUSTUS III D G REX..., Rw: InsygniaOrderu i napis: DE REGE ET REPUBLICA BENE MERENTIBUS w odcinkudata, H-Cz.5991 R1, srebro 53 mm, 58,6 g. ładna stara patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 750 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena wylicytowana: 900 zł
Ilość odsłon: 1143