Aukcja 6 / 355

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  Polska

medal niesygnowany podobny do poprzedniego, Aw: j.w., Rw: Popiersie królowej w lewo, H-Cz.2393 R4, Racz.-, dobra stara patyna, srebro 38,5 mm, 27,8 g.

Numer: 355
Opis: Polska. medal niesygnowany podobny do poprzedniego, Aw: j.w., Rw: Popiersie królowej w lewo, H-Cz.2393 R4, Racz.-, dobra stara patyna, srebro 38,5 mm, 27,8 g.
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 20-11-1993
Cena szacunkowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 560 zł
Cena wylicytowana: 1 120 zł
Ilość odsłon: 379