Aukcja 6 / 349

USD/PLN: 2.057 | EUR/PLN: 2.350 | data: 20-11-1993
Jesteś w: A6  MEDALE  Polska

medal sygnowany A.K. (A. Karlsteen) b. d., wybity z okazji utraty tronu szwedz-kiego przez króla Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Owalna tarczaz herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVITO (tymokryty z ojczystego jest wyzuty), H-Cz.1661 R2, Racz.63, srebro, 51,5 mm, 60,7 g.piękna patyna

Numer: 349
Opis: Polska. medal sygnowany A.K. (A. Karlsteen) b. d., wybity z okazji utraty tronu szwedz-kiego przez króla Zygmunta III, Aw: Popiersie króla i napis, Rw: Owalna tarczaz herbami Polski i Litwy, wokół napis HOC TECTVS NVDATVR AVITO (tymokryty z ojczystego jest wyzuty), H-Cz.1661 R2, Racz.63, srebro, 51,5 mm, 60,7 g.piękna patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 409