Aukcja nr 59
USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
849 | ŚLĄSK Fryderyk II, zdobycie Pragi w 1744 r. - medal autorstwa Kittel’a, Aw: Widok miasta nad nim napis PRAG, a wokoło VON K M IN PREVSSEN EROBERT / D 16 SEPT 1744, w odcink.. |
III VF |
500 zł 600 zł
850 | ŚLĄSK Fryderyk II - medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MI.. |
500 zł | |
851 | ŚLĄSK Fryderyk Wilhelm II - medal sygnowany ABRAHAMSON, wybity w 1793 r., dla uczczenia hołdu złożonego przez Prusy Południowe Fryderykowi Wilhelmowi II, Aw: Popiersie król.. |
800 zł 1 400 zł