Aukcja 59 / 850

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  ŚLĄSK

Fryderyk II - medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MISNIA, w odcinku VENIT VIDIT / VICIT, Rw: Napis poziomy z datą 1745 chronogramem FRIDERICVS / MARIA THERESIA / IN AVGVSTVS / NOVA PACT IVNGVNTVR / D XXIX DEC / G.W.K., srebro 9.76 g, 31 mm, F.u.S. 4314, Olding 568, patyna

Numer: 850
Opis: ŚLĄSK. Fryderyk II - medal na zawarcie pokoju w Dreźnie 24.12.1745, sygnowany G.W.K(ittel)., Aw: Orzeł pruski z gałązką oliwną i mieczem i napis POST PALMAS IN LVSATIA ET MISNIA, w odcinku VENIT VIDIT / VICIT, Rw: Napis poziomy z datą 1745 chronogramem FRIDERICVS / MARIA THERESIA / IN AVGVSTVS / NOVA PACT IVNGVNTVR / D XXIX DEC / G.W.K., srebro 9.76 g, 31 mm, F.u.S. 4314, Olding 568, patyna
Stan: III+, Good Very Fine
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -

Ilość odsłon: 1019