Aukcja 59 / 829

USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Jesteś w: A59  MEDALE  POLSKA

August III, medal bez daty, sygnowany F A Schega, wybity w 1747 r. z okazji ślubu Maksymiliana III Józefa Wittelsbacha z córką króla Augusta III Marią Anną, Aw: Popiersie Maksymiliana Józefa i napis wokoło D G MAXIMILIANUS IOSEPHUS ELECTOR BAVARIAE, Rw: Popiersie Anny Marii i napis wokoło D G ANNA MARIA ELECTR BAV NATA REG PR POL ET SAX, srebro 33 mm, 21.67 g, H-Cz. 6000 (R3), Grotemeyer 25, patyna, piękny egzemplarz

Numer: 829
Opis: POLSKA. August III, medal bez daty, sygnowany F A Schega, wybity w 1747 r. z okazji ślubu Maksymiliana III Józefa Wittelsbacha z córką króla Augusta III Marią Anną, Aw: Popiersie Maksymiliana Józefa i napis wokoło D G MAXIMILIANUS IOSEPHUS ELECTOR BAVARIAE, Rw: Popiersie Anny Marii i napis wokoło D G ANNA MARIA ELECTR BAV NATA REG PR POL ET SAX, srebro 33 mm, 21.67 g, H-Cz. 6000 (R3), Grotemeyer 25, patyna, piękny egzemplarz
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 14-02-2015
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 2 600 zł

Ilość odsłon: 1400