Aukcja 59 / 830
USD/PLN: 3.640 | EUR/PLN: 4.180 | data: 14-02-2015
Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi, patyna, pięknie zachowany egzemplarz
Numer: | 830 |
Opis: | POLSKA. Stanisław Leszczyński - medal sygnowany A.M.SV. z 1755 r., ofiarowany przez miasto Nancy Stanisławowi Leszczyńskiemu i Ludwikowi XV z okazji wzniesienia w 1755 r. pomnika króla Francji, Aw: Popiersie Leszczyńskiego w peruce w lewo i napis, Rw: Pomnik Ludwika XV w stroju Rzymianina, u stóp siedzące Sprawiedliwość i Mądrość, w otoku i w odcinku napisy, XIX wieczna odbitka w miedzi, patyna, pięknie zachowany egzemplarz |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Data sprzedaży: | 14-02-2015 |
Cena szacunkowa: | 400 zł |
Cena wywoławcza: | 320 zł |
Cena wylicytowana: | 550 zł |
Ilość odsłon: 1475