Aukcja 56 / 879

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  MEDALE  ŚLĄSK

Fryderyk II Wielki, medal autorstwa Kittla wybity z okazji zwycięstwa Prusaków w bitwie pod Chociebużem w 1742 r., Aw: Popiersie Fryderyka II na postumencie, z tyłu panoplia, napis wokół VICTORI PERPETVO a na postumencie FRIDER BORVSS INVICT R, Rw: Scena bitwy i napis w odcinku VICTORIA AD CHOTTISITZ D.17 MAII 1742, srebro 12.75 g, 34 mm, F.u.S. 4257, Zbiór Henckel 1462, wyśmienity stan zachowania, patyna

Numer: 879
Opis: ŚLĄSK. Fryderyk II Wielki, medal autorstwa Kittla wybity z okazji zwycięstwa Prusaków w bitwie pod Chociebużem w 1742 r., Aw: Popiersie Fryderyka II na postumencie, z tyłu panoplia, napis wokół VICTORI PERPETVO a na postumencie FRIDER BORVSS INVICT R, Rw: Scena bitwy i napis w odcinku VICTORIA AD CHOTTISITZ D.17 MAII 1742, srebro 12.75 g, 34 mm, F.u.S. 4257, Zbiór Henckel 1462, wyśmienity stan zachowania, patyna
Stan: I, Uncirculated
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1354