Aukcja 56 / 870
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
medal autorstwa Barre’a wybity Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej gałązki laurowa i palmowa, miedź 51 mm, H-Cz. 3831 (R4), bardzo ładnie zachowany, patyna
Numer: | 870 |
Opis: | POLSKA. medal autorstwa Barre’a wybity Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej gałązki laurowa i palmowa, miedź 51 mm, H-Cz. 3831 (R4), bardzo ładnie zachowany, patyna |
Stan: | I-, About Uncirculated |
Cena szacunkowa: | 500 zł |
Cena wywoławcza: | 400 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1597