Aukcja 56 / 870

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  MEDALE  POLSKA

medal autorstwa Barre’a wybity Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej gałązki laurowa i palmowa, miedź 51 mm, H-Cz. 3831 (R4), bardzo ładnie zachowany, patyna

Numer: 870
Opis: POLSKA. medal autorstwa Barre’a wybity Bohaterskiej Polsce po Powstaniu Listopadowym nakładem Komitetu Brukselskiego w 1831 r., Aw: Dwie postacie w strojach antycznych - Polonia ze sztandarem i podtrzymująca ją Belgia w czapce frygijskiej, wokoło TU NE MOURRAS PAS i sygnatura medaliera, Rw: Napis A / L’ HEROIQUE POLOGNE, powyżej wieniec z gwiazdek, poniżej gałązki laurowa i palmowa, miedź 51 mm, H-Cz. 3831 (R4), bardzo ładnie zachowany, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Cena szacunkowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 400 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1435