Aukcja 56 / 868

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  MEDALE  POLSKA

medal sygnowany L (Jerzy Fryderyk Loos) z okazji chrztu Aleksandra Jerzego Czartoryskiego (syna Adama Czartoryskiego) w 1762 r., Aw: Kobieta z dzieckiem na prawym ręku i podtrzymująca lewą ręką tarczę herbową, w otoku napis CZARTORYSCIANAE DOMUS GAUDIA ET FIRMAMENTUM (Domu Czartoryskich radość i utwierdzenie), Rw: Poziomy napis w 13 wierszach QUOD / PRINC ADAMUS CZARTORYSKI / ...., poniżej herb Gdańska, srebro 95.58 g, 63.5 mm, H-Cz. 3878 (R2), Racz. 420, rzadki medal wydany przez Senat Gdański, który był wybrany na ojca chrzestnego, na obrzeżu punca JS, patyna

Numer: 868
Opis: POLSKA. medal sygnowany L (Jerzy Fryderyk Loos) z okazji chrztu Aleksandra Jerzego Czartoryskiego (syna Adama Czartoryskiego) w 1762 r., Aw: Kobieta z dzieckiem na prawym ręku i podtrzymująca lewą ręką tarczę herbową, w otoku napis CZARTORYSCIANAE DOMUS GAUDIA ET FIRMAMENTUM (Domu Czartoryskich radość i utwierdzenie), Rw: Poziomy napis w 13 wierszach QUOD / PRINC ADAMUS CZARTORYSKI / ...., poniżej herb Gdańska, srebro 95.58 g, 63.5 mm, H-Cz. 3878 (R2), Racz. 420, rzadki medal wydany przez Senat Gdański, który był wybrany na ojca chrzestnego, na obrzeżu punca JS, patyna
Stan: II+, Choice Extremely Fine
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Cena wywoławcza: 4 000 zł
Cena wylicytowana: 5 500 zł
Ilość odsłon: 1412