Aukcja 56 / 601

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Kraków 1887, 88 + 6 stron, 30 + 1 tablica, oprawa z epoki - półskórek ze złoceniami i tytułem na grzbiecie, zachowana oryginalna okładka, format A4, dość ładna ogólna prezencja

Numer: 601
Opis: Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Kraków 1887, 88 + 6 stron, 30 + 1 tablica, oprawa z epoki - półskórek ze złoceniami i tytułem na grzbiecie, zachowana oryginalna okładka, format A4, dość ładna ogólna prezencja
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 200 zł
Cena wylicytowana: 200 zł
Ilość odsłon: 516