Aukcja 56 / 601
USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Kraków 1887, 88 + 6 stron, 30 + 1 tablica, oprawa z epoki - półskórek ze złoceniami i tytułem na grzbiecie, zachowana oryginalna okładka, format A4, dość ładna ogólna prezencja
Numer: | 601 |
Opis: | Rewoliński Teofil - Katalog medali religijnych odnoszących się do kościoła katolickiego we wszystkich krajach dawnej polski, zbioru Dr. Md. T. Rewolińskiego w Radomiu 1887, Kraków 1887, 88 + 6 stron, 30 + 1 tablica, oprawa z epoki - półskórek ze złoceniami i tytułem na grzbiecie, zachowana oryginalna okładka, format A4, dość ładna ogólna prezencja |
Stan: | , |
Data sprzedaży: | 01-03-2014 |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | 200 zł |
Ilość odsłon: 1485