Aukcja 56 / 600

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Mieczysław Opałek - Pamiątki Polskie 1914-1915, Zeszyt Drugi, Odznaki Medale Plakiety, Pierścionki z rysunkami autora, Kraków 1 marca 1916, 27 stron częściowo nierozciętych, oprawa kartonowa, nienajlepszy stan zachowania, część kartek luzem

Numer: 600
Opis: Mieczysław Opałek - Pamiątki Polskie 1914-1915, Zeszyt Drugi, Odznaki Medale Plakiety, Pierścionki z rysunkami autora, Kraków 1 marca 1916, 27 stron częściowo nierozciętych, oprawa kartonowa, nienajlepszy stan zachowania, część kartek luzem
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena wylicytowana: 120 zł
Ilość odsłon: 379