Aukcja 56 / 590

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014
Jesteś w: A56  LITERATURA NUMIZMATYCZNA

Adolph Cahn - Katalog 73 aukcji monet i medali śląskich F. Loefflera, Frankfurt 29.02.1932, pozycja zawiera 103 strony tekstu i 12 tablic z wybranymi, najciekawszymi fotografiami monet i medali, załączona lista wynikowa stanowi cenne źródło informacji na temat cen numizmatów w XX wieku, oprawa broszurowa, bardzo dobry stan zachowania

Numer: 590
Opis: Adolph Cahn - Katalog 73 aukcji monet i medali śląskich F. Loefflera, Frankfurt 29.02.1932, pozycja zawiera 103 strony tekstu i 12 tablic z wybranymi, najciekawszymi fotografiami monet i medali, załączona lista wynikowa stanowi cenne źródło informacji na temat cen numizmatów w XX wieku, oprawa broszurowa, bardzo dobry stan zachowania
Stan: ,
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena wylicytowana: 420 zł
Ilość odsłon: 1244