Aukcja 56 / 16

USD/PLN: 2.980 | EUR/PLN: 4.120 | data: 01-03-2014

sesterc, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AFR AVG, Rw: Stojąca Providentia z różdżką i rogiem obfitości, wsparta na kolumnie, u stóp glob, PROVIDENTIA AVGG, w polu SC, brąz 16.77 g, RIC 9, C. 6, Banti 5, bardzo rzadka, jak na ten typ monety dobry stan zachowania, patyna

Numer: 16
Opis: CESARSTWO RZYMSKIE / Gordian I Afrykański 238. sesterc, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES M ANT GORDIANVS AFR AVG, Rw: Stojąca Providentia z różdżką i rogiem obfitości, wsparta na kolumnie, u stóp glob, PROVIDENTIA AVGG, w polu SC, brąz 16.77 g, RIC 9, C. 6, Banti 5, bardzo rzadka, jak na ten typ monety dobry stan zachowania, patyna
Stan: III, Very Fine
Data sprzedaży: 01-03-2014
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Cena wywoławcza: 2 000 zł
Cena wylicytowana: 3 000 zł
Ilość odsłon: 1595