Aukcja 55 / 834

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013

4 dukaty 1620, Oleśnica, Aw: Półpostać w prawo i napis wokoło, Rw: Półpostać w lewo i napis wokoło, złoto 13.76 g, F.u.S. 2224, Fr. 3261, moneta wybita stemplem półtalara, drobne uszkodzenia w tle, rzadkość, patyna, z aukcji WCN 45/566

Numer: 834
Opis: Księstwo Ziębicko Oleśnickie / Henryk Wacław i Karol Fryderyk 1617-1639. 4 dukaty 1620, Oleśnica, Aw: Półpostać w prawo i napis wokoło, Rw: Półpostać w lewo i napis wokoło, złoto 13.76 g, F.u.S. 2224, Fr. 3261, moneta wybita stemplem półtalara, drobne uszkodzenia w tle, rzadkość, patyna, z aukcji WCN 45/566
Stan: II-, Nearly Extremely Fine
Cena szacunkowa: 37 500 zł
Cena wywoławcza: 30 000 zł
Cena wylicytowana: -
Ilość odsłon: 1434