Aukcja 55 / 1030

USD/PLN: 3.070 | EUR/PLN: 4.160 | data: 23-11-2013
Jesteś w: A55  PLAKIETY

Gabriel Narutowicz - plakieta Mennicy Państwowej autorstwa J. Aumillera 1926 r.

Numer: 1030
Opis: Gabriel Narutowicz - plakieta Mennicy Państwowej autorstwa J. Aumillera 1926 r.; Popiersie w lewo i napis u dołu w dwóch rzędach GABRIEL NARUTOWICZ PREZYDENT RZPLITEJ POLSKIEJ, Strzałkowski-Plakiety 1, brąz 91 x 61 mm, na stronie odwrotnej duża sygnatura Mennicy Państwowej, oryginalne pudełko, pięknie zachowana, patyna
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-11-2013
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 1 200 zł
Ilość odsłon: 582