Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
Jesteś w:
A54
241 | Zygmunt III Waza 1587-1632 1 öre 1597, Sztokholm, AAH 17, umyty, rzadki |
III- VF- |
1 500 zł | |
242 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.8.d/c (R1), bardzo ładny, piękna patyna |
400 zł 2 600 zł
243 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1588, Olkusz, Iger O.88.8.d (R1), na awersie tuszem zaznaczony nr inwentarzowy starej kolekcji |
400 zł 1 200 zł
244 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.c (R1), na awersie rysa w tle i minimalny defekt krążka na rewersie, pięknie wybity i wyśmienicie zachowany, patyna |
II+ EF+ |
600 zł 900 zł
245 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1589, Olkusz, Iger O.89.1.d (R1), znak ruszt ułożony ukośnie, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 420 zł
246 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, odmiana z herbem Przegonia podskarbiego Jana Dulskiego, Iger O.90.1.a (R1), patyna |
400 zł 700 zł
247 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1590, Olkusz, odmiana z herbem Lewart podskarbiego Jana Firleja w ozdobnej tarczy, Iger O.90.3.g (R1) |
III/III+ VF/VF+ |
200 zł 220 zł
248 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Olkusz, Iger O.91.1.e (R1) (popiersie typ d, ale napis M D L), patyna |
500 zł 950 zł
249 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1591, Olkusz, Iger O.91.7.e (R2), nienotowana odmiana napisu na rewersie GROS ARG T / RIP REG POL / NIAE / patyna |
II- EF- |
500 zł 1 200 zł
250 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.6.h (R1), piękny, patyna |
II+ EF+ |
400 zł 3 000 zł
251 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1592, Olkusz, Iger O.92.6.g (R1), lekko niedobity rewers, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
200 zł 480 zł
252 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, znak ruszt pod herbem Lewart, Iger O.93.8.b (R3), T. 6, rzadki, patyna |
500 zł 1 200 zł
253 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1593, Olkusz, Iger O.93.4.b (R1), patyna |
III+/II- VF+/EF- |
250 zł 550 zł
254 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.g, drobna wada blachy, ale wyśmienity stan zachowania, patyna |
I- UNC- |
500 zł 1 000 zł
255 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, pod popiersiem króla gwiazdka, Iger O.94.5.f (R3), rzadki, patyna |
III VF |
400 zł 950 zł
256 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Olkusz, Iger O.94.9.k, patyna |
250 zł 500 zł
257 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.e, lekko niedobity, patyna |
II- EF- |
200 zł 340 zł
258 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.4.f - rzadka odmiana z leżącą literą S pod popiersiem, ciemna patyna |
III VF |
150 zł 340 zł
259 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, Iger O.96.1.f/e (bardzo szczupłe popiersie króla), patyna |
200 zł 240 zł
260 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1596, Olkusz, na rewersie odwrócona litera N w napisie POLOИI, Iger O.96.1.l/f, patyna |
III VF |
200 zł 600 zł