Aukcja nr 54
USD/PLN: 3.170 | EUR/PLN: 4.200 | data: 08-06-2013
1031 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel koronacyjny 1883, Petersburg, wybite z okazji koronacji Aleksandra III, Bitkin 217, Kazakov 606-609, delikatnie wygładzone tło, częściowa patyna |
III VF |
750 zł 800 zł
1032 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1886 (А.Г), Petersburg, odmiana z większą głową cara, Bitkin 60, Kazakov 645, Adrianov 1886а, przyzwoity stan zachowania |
II- EF- |
3 500 zł 6 000 zł
1033 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 rubel 1893 (АГ), Petersburg, Bitkin 77, Kazakov 778, Adrianov 1893, moneta lekko umyta |
II- EF- |
1 250 zł 2 600 zł
1034 | ROSJA / Aleksander III 1881-1894 50 kopiejek 1894 (А.Г), Petersburg, Bitkin 87, Kazakov 797, Adrianov 1894, jasna patyna, ładnie zachowane |
II+ EF+ |
1 000 zł 2 600 zł