Aukcja 53 / 807
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Alexander Suworow 1799 r., medal sygnowany C H Kuchler, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło ALEX SUWOROW PRINC ITAL COM RIMNIKS, Rw: Scena alegoryczna przedstawiająca Suworowa jako wyzwoliciela Italii, powyżej napis ITALIAE LIBERATOR, poniżej MDCCXCIX , niżej punca kolekcjonerska F.B., brąz 48 mm, Diakow 248 (R2), rzadki i ładnie zachowany, patyna
Numer: | 807 |
Opis: | ROSJA. Alexander Suworow 1799 r., medal sygnowany C H Kuchler, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło ALEX SUWOROW PRINC ITAL COM RIMNIKS, Rw: Scena alegoryczna przedstawiająca Suworowa jako wyzwoliciela Italii, powyżej napis ITALIAE LIBERATOR, poniżej MDCCXCIX , niżej punca kolekcjonerska F.B., brąz 48 mm, Diakow 248 (R2), rzadki i ładnie zachowany, patyna |
Stan: | II, Extremely Fine |
Data sprzedaży: | 23-02-2013 |
Cena szacunkowa: | 1 000 zł |
Cena wywoławcza: | 800 zł |
Cena wylicytowana: | 1 700 zł |
Ilość odsłon: 1331