Aukcja 53 / 803

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  ŚLĄSK

Pokaz lotu balonem nad Wrocławiem 1789 r., medal niesygnowany, Aw: Popiersie Blancharda w lewo i napis wokoło LUFTSCHIFFER M BLANCHARD, Rw: Widok balonu nad Wrocławiem, powyżej napis LUFTREISE ZU BRESLAU, poniżej data 1789, srebro 29 mm, 7.24 g, F.u.S. 4539, piękny stan zachowania, patyna

Numer: 803
Opis: ŚLĄSK. Pokaz lotu balonem nad Wrocławiem 1789 r., medal niesygnowany, Aw: Popiersie Blancharda w lewo i napis wokoło LUFTSCHIFFER M BLANCHARD, Rw: Widok balonu nad Wrocławiem, powyżej napis LUFTREISE ZU BRESLAU, poniżej data 1789, srebro 29 mm, 7.24 g, F.u.S. 4539, piękny stan zachowania, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Cena wywoławcza: 1 600 zł
Cena wylicytowana: 1 600 zł
Ilość odsłon: 1141