Aukcja 53 / 802

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE  ŚLĄSK

Pokój Cieszyński 1779 r., medal sygnowany STIELER F, Aw: Zniszczona kolumna i broń na tle namiotów wojskowych i napis powyżej TRANQVILLITAS GERMANIAE INTERRVPTA, poniżej napis D III IVLII / MDCCLXXVIII, Rw: Odbudowana kolumna na tle pola oranego przez rolnika, z prawej siedząca postać grająca na flecie, powyżej napis RESTAVRATA, poniżej napis OPERA RVSS ET GALL INTERPOSITA / TESCHENAE D XIII MAI MDCCLXXIX, srebro 45 mm, 41.93 g, F.u.S. 4497, rzadki, piękny stan zachowania

Numer: 802
Opis: ŚLĄSK. Pokój Cieszyński 1779 r., medal sygnowany STIELER F, Aw: Zniszczona kolumna i broń na tle namiotów wojskowych i napis powyżej TRANQVILLITAS GERMANIAE INTERRVPTA, poniżej napis D III IVLII / MDCCLXXVIII, Rw: Odbudowana kolumna na tle pola oranego przez rolnika, z prawej siedząca postać grająca na flecie, powyżej napis RESTAVRATA, poniżej napis OPERA RVSS ET GALL INTERPOSITA / TESCHENAE D XIII MAI MDCCLXXIX, srebro 45 mm, 41.93 g, F.u.S. 4497, rzadki, piękny stan zachowania
Stan: I-, About Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena wylicytowana: 2 400 zł
Ilość odsłon: 1075