Aukcja 53 / 795
USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
20 Rocznica Powstania w Getcie w Warszawie, 1963, medal niesygnowany, Aw: Postać powstańca na tle rozsypującego się muru i napisy w języku angielskim i hebrajskim Powstanie w Getto 20 Rocznica 1943-1963, Rw: Cyprysy i płomień, wokoło cytat z Izajasza psalm 56 wers 5 w języku angielskim i hebrajskim NADAM IM WIECZNE IMIĘ, brąz 60 mm, Brzezicki 37, na boku punca STATE OF ISRAEL, patyna
Numer: | 795 |
Opis: | 20 Rocznica Powstania w Getcie w Warszawie, 1963, medal niesygnowany, Aw: Postać powstańca na tle rozsypującego się muru i napisy w języku angielskim i hebrajskim Powstanie w Getto 20 Rocznica 1943-1963, Rw: Cyprysy i płomień, wokoło cytat z Izajasza psalm 56 wers 5 w języku angielskim i hebrajskim NADAM IM WIECZNE IMIĘ, brąz 60 mm, Brzezicki 37, na boku punca STATE OF ISRAEL, patyna |
Stan: | I, Uncirculated |
Data sprzedaży: | 23-02-2013 |
Cena szacunkowa: | 200 zł |
Cena wywoławcza: | 160 zł |
Cena wylicytowana: | 160 zł |
Ilość odsłon: 948