Aukcja 53 / 795

USD/PLN: 3.120 | EUR/PLN: 4.120 | data: 23-02-2013
Jesteś w: A53  MEDALE

20 Rocznica Powstania w Getcie w Warszawie, 1963, medal niesygnowany, Aw: Postać powstańca na tle rozsypującego się muru i napisy w języku angielskim i hebrajskim Powstanie w Getto 20 Rocznica 1943-1963, Rw: Cyprysy i płomień, wokoło cytat z Izajasza psalm 56 wers 5 w języku angielskim i hebrajskim NADAM IM WIECZNE IMIĘ, brąz 60 mm, Brzezicki 37, na boku punca STATE OF ISRAEL, patyna

Numer: 795
Opis: 20 Rocznica Powstania w Getcie w Warszawie, 1963, medal niesygnowany, Aw: Postać powstańca na tle rozsypującego się muru i napisy w języku angielskim i hebrajskim Powstanie w Getto 20 Rocznica 1943-1963, Rw: Cyprysy i płomień, wokoło cytat z Izajasza psalm 56 wers 5 w języku angielskim i hebrajskim NADAM IM WIECZNE IMIĘ, brąz 60 mm, Brzezicki 37, na boku punca STATE OF ISRAEL, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 23-02-2013
Cena szacunkowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 160 zł
Cena wylicytowana: 160 zł
Ilość odsłon: 829