Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52
1061 POLSKA
instruktorska odznaka Wołyńskiej Szkoły Podchorążych Rezerwy, srebro 40 x 40 mm, emalia, Sawicki / Wielechowski s 419, na stronie odwrotnej punce i nazwa wytwórcy A.N..
2 000 zł
1 600 zł
1062 POLSKA
odznaka pamiątkowa 1 Pułku Artylerii Polowej, biały metal oksydowany 32,5 X 32,5 mm, Sawicki / Wielechowski s 228, na stronie odwrotnej numer 697, nakrętka I KRAJ.FAB..
400 zł
1 500 zł
1063 POLSKA
odznaka pamiątkowa Służby Medycznej Legionów Polskich 1917, mosiądz oksydowany 41,5 x 41,5 mm, Stela 2.27, litery srebrzone, drobne ubytki emalii, na stronie odwrotne..
3 000 zł
2 400 zł
1064 POLSKA
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, miedź złocona i srebrzona 44 x 40 mm, Stela 14.2.27.b, oryginalna wstążka z zapięciem, rzadka
2 000 zł
2 600 zł
1065 POLSKA
odznaka pamiątkowa Wojskowej Straży Kolejowej 1927, miedź złocona i srebrzona 55 x 54 mm, Stela 14.2.27.a, nakrętka S.LIPCZYŃSKI / WARSZAWA
800 zł
640 zł
1066 POLSKA
zestaw 4 odznak kolarskich WTC, - odznaka Nagroda / Pracownikom / Gazowni / I / 100 klm / 19 21/IX 1930. srebro złocone, 29 mm, punce na stronie głównej; - odznaka RK..
I/II
UNC/EF
600 zł
600 zł
1067 POLSKA
Medal Morski ustanowiony 3 lipca 1945 przez Prezydenta RP na Uchodźstwie, brąz srebrzony 37 mm, oryginalna wstążka, rzadki
1 000 zł
1068 ROSJA
medal nagrodowy gimnazjum bez daty (1835), ПРЕУСПВАЮЩЕМУ (Najdoskonalszemu), srebro 42 mm, 25.57 g, Diakov 523.1, ale na rewersie z lewej strony sygnatura P.БAP. a z ..
500 zł
2 500 zł
1069 ROSJA
medal za Wojnę Krymską 1853-1854-1855-1856, mosiądz 28 mm, Diakov 654.2, piękny
250 zł
320 zł
1070 ROSJA
medal za zdławienie Powstania Styczniowego, 1863-1864, ciemny brąz 28 mm, Diakov 722.1, uszkodzone nieco tło, patyna
200 zł
410 zł
1071 Królestwo Polskie, stempel mosiężny z Orłem Królestwa Polskiego i napisem BANK POLSKI / KASSYER GŁÓWNY, mosiądz średnica 29 x 23 mm, wysokość 35 mm II
2 000 zł
2 600 zł
1072 POLSKA XIX w, żeton patriotyczny w postaci broszy z zapięciem na agrafkę (pamiątka Powstania Styczniowego), Strona główna: Tarcza herbowa Powstania (Orzeł Pogoń i Arc.. II-
250 zł
550 zł
1073 GALICJA, odznaka na agrafkę szefa podoficerskiego chóru miasta Krakowa, mosiądz złocony i emaliowany, na emalii złocony napis UNTEROFFIZIERS / SANGER - CHOR / KRAKAU,.. II
250 zł
1074 ŚLĄSK, zaszczytny znak noszony na piersi przez chorążego pocztu sztandarowego związku kolejarzy ze Świdnicy, mosiężna blacha w kształcie półksiężyca 162 x 130 mm, zaw.. I
3 000 zł
1075 ROSJA, srebrna portmonetka wyściełana w środku materiałem, na wierzchu po jednej stronie złoty monogram i emaliowany pagon oficera pułku strzelców, po drugiej stronie.. II
5 000 zł
1076 AUSTRIA / Ferdynand I 1521-1564
talar bez daty, Linz, srebro 28.50 g, Dav. 8014, Vogl. 43 (R), rzadki, patyna
III+/II-
VF+/EF-
4 000 zł
1077 AUSTRIA / Arcyksiążę Maksymilian 1612-1618
talar 1615, Hall, srebro 28.28 g, Dav. 3321, Vogl. 122/VIII, M./T. 396, na awersie mała wada blachy, ale pięknie zachowany
1 500 zł
1 400 zł
1078 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold V 1619-1632
dwutalar 1626, Hall, srebro 57.55 g, Dav. 3336, Vogl. -, M./T. 459, rzadki i pięknie zachowany
5 000 zł
1079 AUSTRIA / Arcyksiążę Leopold V 1619-1632
talar pośmiertny 1632, Hall, srebro 28.68 g, Dav. 3338, Vogl. 183/IV, M. /T. 491, piękny egzemplarz, patyna
1 750 zł
1 450 zł
1080 AUSTRIA / Ferdynand II 1619-1637
talar 1632 / N-B, Nagybanya, srebro 28.47 g, Dav. 3131, Huszar 1182, rzadki, patyna
5 500 zł