Aukcja nr 52

USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
Jesteś w: A52  MEDALE
1001 POLSKA
Towarzystwo Rolnicze w Królestwie Polskim -medal autorstwa W. Oleszczyńskiego i I. Minheymera, 1858, Aw: Stojąca postać kobiety z rogiem obfitości w prawym ręku, po b..
1 500 zł
1 800 zł
1002 POLSKA
Dudley C. Stuart -medal autorstwa A. Bovy’ego wybity w 1859 r., staraniem Komitetu Emigracyjnego dla uczczenia pamięci sir Dudleya C. Stuarta wiernego przyjaciela Pol..
1 250 zł
1 800 zł
1003 POLSKA
Ignacy Fonberg -medal autorstwa Kullricha i Wappensteina wybity w 1861 r., Aw: Popiersie w lewo i napis w otoku IGNACY - FONBERG, Rw: Siedząca kobieta na tle budynków..
600 zł
700 zł
1004 POLSKA
medal autorstwa P. Tasseta na 300-lecie Unii Polski, Litwy i Rusi, 1869 r, Aw: Trójpolowy herb polsko-litewsko- ruski pod koroną królewską i napis w otoku WOLNI Z WOL..
600 zł
480 zł
1005 POLSKA
Wystawa Rolniczo-Przemysłowa w Horodence 1869 r., C. K. Towarzystwa Gospodarskiego Oddział Kołomyjsko - Horodeński -medal nagrodowy sygnowany JAUNER, Aw: W wieńcu nap..
700 zł
950 zł
1006 POLSKA
Teodor Morawski - medal nieznanego autora ofiarowany znakomitemu historykowi przez Towarzystwo Literackie w Paryżu 1873 r., Aw: Otwarta księga, u dołu gałązki laurowe..
300 zł
1007 POLSKA
medal autorstwa W. A. Malinowskiego na 50 rocznicę Powstania Listopadowego, 1880 r., Aw: Stojąca Polonia w kolczudze, z mieczem i sztandarem, napis w otoku USQUE AD F..
1 250 zł
1 500 zł
1008 POLSKA
medal na 550-lecie Obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej, 1882 r, Aw: Obraz podtrzymywany przez dwa anioły, niżej data 1882 i napis w otoku: NA PAMIĄTKĘ PIĘCIO - WIEKO..
300 zł
320 zł
1009 POLSKA
Jan III Sobieski -medal na pamiątkę 200. rocznicy Odsieczy Wiedeńskiej 1883 r, Aw: Popiersie króla w lewo w wieńcu laurowym, sygnatura F WOJTYCH KRAKÓW i napis w otok..
350 zł
320 zł
1010 POLSKA
Wystawa Rolniczo - Przemysłowa w Warszawie 1885 r., pamiątkowy medal niesygnowany, Aw: Herb Warszawy i napis w otoku NA PAMIĄTKĘ WYSTAWY ..., Rw: W wieńcu data 1885 i..
200 zł
220 zł
1011 POLSKA
Wystawa Rolnicza i Przemysłowa w Krakowie 1887 r., medal nagrodowy niesygnowany, Aw: Wewnątrz wieńca z płodów rolniczych napis NAGRODA / KOMITETU / WYSTAWY, w otoku n..
450 zł
520 zł
1012 POLSKA
wizyta pary arcyksiążęcej Rudolfa i Stefanii w Galicji -medal sygnowany W PITTNER wybity w 1887 r., Aw: Popiersia pary arcyksiążęcej w prawo i napis, Rw: Napis w otok..
200 zł
1013 POLSKA
wizyta arcyksięcia Rudolfa w Galicji -medal sygnowany A SCHINDLER LWÓW, wybity w 1887 r., Aw: Popiersie arcyksięcia w prawo i napis, Rw: Poziomy napis PAMIĄTKA / POBY..
250 zł
600 zł
1014 POLSKA
medal 100 - lecie Konstytucji 3-go Maja autorstwa L. Ch. Lauera z Norymbergi 1891 r, Aw: W wieńcu napis w czterech wierszach i w otoku napisy, Rw: Tarcza herbowa pols..
1 500 zł
1 900 zł
1015 POLSKA
1 250 zł
1 300 zł
1016 POLSKA
zaślubiny Zdzisława Tarnowskiego i Zofii Potockiej -medal autorstwa Józefa Trębacza 1897 r., Aw: Tarcze z herbami Leliwa i Pilawa, napis w otoku i wygrawerowana data ..
400 zł
700 zł
1017 POLSKA
Towarzystwo Gospodarskie -medal bez daty autorstwa C. Radnitzky’ego Aw: Oracz z pługiem ciągniętym przez woły, odcinku napis SZCZĘŚĆ BOŻE i sygn. C. RADNITZKY, Rw: W ..
400 zł
320 zł
1018 POLSKA
medal nagrodowy Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie nadany Józefowi Malachowi w 1908 r, Aw: Głowa w cesarza Franciszka Józefa prawo, sygnatura S CZAPLICKI i napis woko..
250 zł
400 zł
1019 POLSKA
medal jednostronny z 1909 roku z sygnaturą - Lewandowski wybity z okazji Setnej Rocznicy Urodzin Fryderyka Chopina; Popiersie Fryderyka Chopina w lewo i napis wokoło:..
800 zł
800 zł
1020 POLSKA
medal projektu J. Raszki z okazji 500 Rocznicy Bitwy pod Grunwaldem 1910 r, Aw: W czterołukowej rozecie postać Władysława Jagiełły z mieczem i tarczą Gedyminów, po bo..
600 zł
1 600 zł