Aukcja 52 / 1073
USD/PLN: 3.240 | EUR/PLN: 4.120 | data: 10-11-2012
GALICJA, odznaka na agrafkę szefa podoficerskiego chóru miasta Krakowa, mosiądz złocony i emaliowany, na emalii złocony napis UNTEROFFIZIERS / SANGER - CHOR / KRAKAU, na stronie odwrotnej punca wytwórcy A.BELADA / VIEN.VII2, wstążki z materiału zakończone złotą nicią, brak szpilki od agrafki
Numer: | 1073 |
Opis: | GALICJA, odznaka na agrafkę szefa podoficerskiego chóru miasta Krakowa, mosiądz złocony i emaliowany, na emalii złocony napis UNTEROFFIZIERS / SANGER - CHOR / KRAKAU, na stronie odwrotnej punca wytwórcy A.BELADA / VIEN.VII2, wstążki z materiału zakończone złotą nicią, brak szpilki od agrafki |
Stan: | II, Extremely Fine |
Cena szacunkowa: | 250 zł |
Cena wywoławcza: | 200 zł |
Cena wylicytowana: | - |
Ilość odsłon: 1548