Aukcja nr 51
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w:
A51
| Zdjęcie | Numer | Opis | Stan | Cena szacunkowa |
| 721 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold I 1658-1705 talar 1695, Brzeg, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, srebro 28.23 g, F.u.S. 733, Herinek 709, minimalna wada blachy, delikatna .. |
6 000 zł 5 000 zł
| 722 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold I 1658-1705 talar 1702, Opole, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, srebro 28.15 g, F.u.S. 717, Herinek 707, patyna |
III VF |
6 000 zł 5 000 zł
| 723 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold I 1658-1705 3 krajcary 1667, Wrocław, F.u.S. 458, Herinek 1535 |
II- EF- |
125 zł | |
| 724 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Leopold I 1658-1705 3 krajcary 1668, Wrocław, F.u.S. 461, Herinek 1537 |
I- UNC- |
150 zł | |
| 725 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Karol VI 1711-1740 dukat 1740, Wrocław, Popiersie w prawo, napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, złoto 3.45 g, F.u.S. 928, Herinek 138 |
III/III+ VF/VF+ |
3 000 zł 2 400 zł
| 726 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Karol VI 1711-1740 talar 1713, Wrocław, Popiersie w prawo, napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, srebro 28.68 g, F.u.S. 836, Herinek 401, patyna |
2 000 zł 3 300 zł
| 727 | ŚLĄSK pod panowaniem austriackim / Karol VI 1711-1740 talar 1717, Wrocław, Popiersie w prawo, napis wokoło, Rw: Orzeł cesarski i napis wokoło, srebro 28.68 g, F.u.S. 856, Herinek 405, patyna |
2 000 zł 3 300 zł
| 728 | ŚLĄSK pod panowaniem pruskim / Fryderyk Wilhelm III 1797-1840 18 krajcarów 1808, Kłodzko, F.u.S. 1305, Neumann 42, rzadkie, patyna |
III VF |
300 zł 550 zł
| 729 | TREWIR - arcybiskupstwo / Klemens Wacław 1768-1803 talar 1773, Günzburg, Aw: Popiersie w prawo i napis wokoło, Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło, srebro 27.93 g, Schnee 1135, Dav. 2835, ładny egzemplarz |
III+/II- VF+/EF- |
2 000 zł 1 650 zł
| 730 | dwuzłotówka 1766, Warszawa, z puncą CB (w ligaturze na okrągłej tarczy) odciśniętą pod popiersiem króla. Sikorski nie notuje puncy CB odciśniętej na dwuzłotówce. Bard.. |
II+ EF+ |
800 zł 950 zł
| 731 | Stara Wieś i Hermanowice, żeton o nominale 5, wieś i folwark w powiecie Tomaszów Lubelski, własność Adolfa Rakowskiego, brąz 23 mm, Sikorski - Monety zastępcze i żeto.. |
400 zł 500 zł
| 732 | Wilno, żeton piwny (Bier Marke) 1917, Lewin, mosiądz 20.5 mm |
II- EF- |
150 zł 650 zł
| 733 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 złotych polskich 8.06.1794, seria N.F.1, numeracja 33332, widoczny firmowy znak wodny, Miłczak A1a2, Lucow 7 (R4), po konserwacji |
IV F |
2 000 zł 1 800 zł
| 734 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 10 złotych polskich 8.06.1794, seria D, numeracja 31010, Miłczak A2, Lucow 21 (R2), ładnie zachowane |
II/II- EF/EF- |
3 500 zł 3 100 zł
| 735 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 25 złotych polskich 8.06.1794, seria D, numeracja 32604, widoczny fragment firmowego znaku wodnego, Miłczak A3, Lucow 27d (R2) |
2 500 zł 2 000 zł
| 736 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 50 złotych polskich 8.06.1794, seria D, numeracja 32938, widoczny fragment napisu firmowego \Zoonen, Miłczak A4 |
3 000 zł 3 100 zł
| 737 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 100 złotych polskich 8.06.1794, seria B, numeracja 13374, widoczny firmowy znak wodny, Miłczak A5, Lucow 34b (R5), rzadki nawet w tym stanie zachowania |
IV/V F/VG |
2 000 zł 1 600 zł
| 738 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 groszy miedziane 13.08.1794, bez oznaczenia serii i numeracji, Miłczak A8a, Lucow 38 (R1), bardzo wyraźny, mocno nasycony farbą druk, ze znakiem wodnym |
1 000 zł 800 zł
| 739 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 5 groszy miedziane 13.08.1794, bez oznaczenia serii i numeracji, strona główna i odwrotna na oddzielnych papierach ze znakami wodnymi, Miłczak A8a, Lucow - nie notuje.. |
II/III EF/VF |
1 000 zł | |
| 740 | POLSKA / Insurekcja Kościuszkowska 1794 papier ze znakiem zabezpieczającym do bankotów 10 groszy miedziane 13.08.1794, bez nadruku, bez oznaczenia serii i numeracji, Miłczak - nie notuje, patrz A9, Lucow 41.. |
II- EF- |
500 zł |