Aukcja nr 51

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  MONETY ZAGRANICZNE  NIEMCY  Harz
1106 NIEMCY / Harz
talar chrzcielny /tauftaler/ bez daty, koniec XVII w., Aw: Scena chrztu Chrystusa, Rw: Fragment ewangelii w 10 wersach, srebro 29.13 g, pęknięty krążek, patyna
1 500 zł
1 300 zł