Aukcja nr 51
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
478 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar próbny 1771, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, Rw: Piec menniczy i napis VINCIT FRAUDEM, srebro 9.92 g, Plage 473, bardzo rzadki |
III VF |
8 000 zł 6 400 zł
479 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1775, Warszawa, Plage 360, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
3 000 zł 5 100 zł
480 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, justowany, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
1 500 zł 1 500 zł
481 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, delikatnie justowany, ciemna patyna |
III VF |
1 000 zł 800 zł
482 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka próbna 1771, Warszawa, EXPERTUS CREDIT, srebro 5.81 g, Plage 472, wyśmienity egzemplarz ze starą patyną |
I- UNC- |
15 000 zł 15 500 zł
483 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, rzadszy rocznik, patyna |
II- EF- |
1 500 zł 1 900 zł
484 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, delikatnie justowana |
II- EF- |
600 zł 750 zł
485 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1792, Warszawa, Plage 344, justowana, patyna |
II- EF- |
500 zł 540 zł
486 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, delikatnie justowana, bardzo ładna |
II+/I- EF+/UNC- |
1 250 zł 1 600 zł
487 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1766, Warszawa, Plage 273, złocista patyna |
400 zł 460 zł
488 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1767, Warszawa, Plage 275, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną |
I UNC |
1 500 zł 3 600 zł
489 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka próbna 1771, Warszawa, PROBATUS MELIOR, srebro 2.44 g, Plage 471, rzadka, patyna |
5 000 zł 4 000 zł
490 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1785, Warszawa, Plage 293, minimalnie justowana piękna moneta z dużym blaskiem menniczym, rzadka |
I- UNC- |
5 000 zł 4 600 zł
491 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1786, Warszawa, Plage 294, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU55, rzadszy rocznik, patyna |
II+ EF+ |
2 500 zł 2 500 zł
492 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, delikatna patyna |
II- EF- |
400 zł 420 zł
493 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, delikatna patyna |
II- EF- |
400 zł 480 zł
494 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, lekko justowana |
II- EF- |
300 zł 480 zł
495 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 złotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 84 1/2 EX, Plage 303, mennicza wada blachy |
II- EF- |
800 zł 640 zł
496 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 szóstak 1765, Toruń, Plage 521, drobne uszkodzenia na awersie, ale bardzo ładny i rzadki, delikatna patyna |
I- UNC- |
5 000 zł 15 500 zł
497 | Stanisław August Poniatowski 1764-1795 trojak 1765, Toruń, Iger T.65.1.b (R3), Plage 518, bardzo ładny |
2 500 zł 3 500 zł