Aukcja nr 51

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
478 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar próbny 1771, Warszawa, Aw: Głowa króla w prawo, Rw: Piec menniczy i napis VINCIT FRAUDEM, srebro 9.92 g, Plage 473, bardzo rzadki
8 000 zł
6 400 zł
479 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1775, Warszawa, Plage 360, patyna
III+/II-
VF+/EF-
3 000 zł
5 100 zł
480 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, justowany, patyna
III/III+
VF/VF+
1 500 zł
1 500 zł
481 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
półtalar 1788, Warszawa, Plage 371, delikatnie justowany, ciemna patyna
1 000 zł
800 zł
482 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka próbna 1771, Warszawa, EXPERTUS CREDIT, srebro 5.81 g, Plage 472, wyśmienity egzemplarz ze starą patyną
15 000 zł
15 500 zł
483 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1783, Warszawa, Plage 335, rzadszy rocznik, patyna
1 500 zł
1 900 zł
484 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1791, Warszawa, Plage 343, delikatnie justowana
600 zł
750 zł
485 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1792, Warszawa, Plage 344, justowana, patyna
500 zł
540 zł
486 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
dwuzłotówka 1794, Warszawa, odmiana z napisem 42 1/4, Plage 348, delikatnie justowana, bardzo ładna
II+/I-
EF+/UNC-
1 250 zł
1 600 zł
487 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1766, Warszawa, Plage 273, złocista patyna
400 zł
460 zł
488 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1767, Warszawa, Plage 275, wyśmienity egzemplarz z delikatną patyną
1 500 zł
3 600 zł
489 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka próbna 1771, Warszawa, PROBATUS MELIOR, srebro 2.44 g, Plage 471, rzadka, patyna
5 000 zł
4 000 zł
490 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1785, Warszawa, Plage 293, minimalnie justowana piękna moneta z dużym blaskiem menniczym, rzadka
5 000 zł
4 600 zł
491 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1786, Warszawa, Plage 294, moneta w pudełku NGC z certyfikatem AU55, rzadszy rocznik, patyna
2 500 zł
2 500 zł
492 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1787, Warszawa, Plage 295, delikatna patyna
400 zł
420 zł
493 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, delikatna patyna
400 zł
480 zł
494 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1791, Warszawa, Plage 299, lekko justowana
300 zł
480 zł
495 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
złotówka 1794, Warszawa, rzadka odmiana z napisem 84 1/2 EX, Plage 303, mennicza wada blachy
800 zł
640 zł
496 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
szóstak 1765, Toruń, Plage 521, drobne uszkodzenia na awersie, ale bardzo ładny i rzadki, delikatna patyna
5 000 zł
15 500 zł
497 Stanisław August Poniatowski 1764-1795
trojak 1765, Toruń, Iger T.65.1.b (R3), Plage 518, bardzo ładny
2 500 zł
3 500 zł