Aukcja nr 51
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
418 | August II 1697-1733 dukat wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Dwa stoły z insygniami, złoto 3.46 g, Kahnt 281, Fr. 2822, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
9 000 zł 7 800 zł
419 | August II 1697-1733 klipa talara strzeleckiego 1697, Lipsk, Aw: Monogram, Rw: Herkules, srebro 25.13 g, Schnee 989, Kahnt 240, ładnie zachowany egzemplarz |
7 500 zł 6 000 zł
420 | August II 1697-1733 talar wikariacki 1711, Drezno, Aw: Król na koniu, Rw: Trzy stoły z insygniami koronacyjnymi, srebro 28.99 g, Kahnt 274, Schnee 1011, patyna |
III/III+ VF/VF+ |
3 200 zł 2 900 zł
421 | August II 1697-1733 talar pamiątkowy 1717, Drezno, Aw: Napis w 14 wierszach, Rw: Statek wypływający z portu, 29.15 g, Kahnt 298, Schnee 1017, moneta wybita z okazji śmierci matki króla -.. |
II-/III+ EF-/VF+ |
10 000 zł 8 000 zł
422 | August II 1697-1733 talar pamiątkowy 1717, Drezno, Aw: Napis w 14 wierszach, Rw: Statek wypływający z portu, 28.96 g, Kahnt 298, Schnee 1017, moneta wybita z okazji śmierci matki króla -.. |
10 000 zł | |
423 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1700, Drezno, Kahnt 119, Dav. 819, bardzo ładnie zachowany |
II+ EF+ |
4 000 zł 3 200 zł
424 | August II 1697-1733 2/3 talara (coselgulden) 1705, Drezno, Kahnt 123, Dav. 821, bardzo ładny, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
2 500 zł 2 000 zł
425 | August II 1697-1733 2/3 talara (coselgulden) 1707, Drezno, Kahnt 123, Dav. 821, patyna |
III+/II- VF+/EF- |
1 500 zł | |
426 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1709, Drezno, Kahnt 124, Dav. 823, rzadki typ monety i pięknie zachowany, ciemna patyna |
7 500 zł | |
427 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1717, Drezno, Kahnt 129, Dav. 826 |
2 500 zł 2 000 zł
428 | August II 1697-1733 2/3 talara (gulden) 1722, Drezno, Kahnt 129, Dav. 826, ładny, patyna |
II+ EF+ |
2 500 zł | |
429 | August II 1697-1733 1/3 talara pamiątkowego 1727, Drezno, Kahnt 318, Merseb. 1660, moneta wybita z okazji śmierci królowej Krystyny Eberhardyny |
III VF |
800 zł 640 zł