Aukcja nr 51
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
306 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny |
I- UNC- |
250 zł 340 zł
307 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, pęknięty pierścień, Iger M.94.1.b, ładnie zachowany |
I- UNC- |
250 zł 340 zł
308 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, piękny |
I- UNC- |
400 zł 420 zł
309 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, bardzo ładny, patyna |
II+ EF+ |
250 zł 260 zł
310 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.b/a, Ivanauskas 5SV38-18 |
250 zł 240 zł
311 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a ale na awersie PO MD, Ivanauskas 5SV39-19, patyna |
II- EF- |
250 zł 460 zł
312 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.c, Gerbaszewski 13, pięknie zachowany |
I- UNC- |
350 zł 300 zł
313 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), pięknie zachowany, patyna |
I- UNC- |
300 zł 700 zł
314 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 159(5), Wilno, odmiana z herbem Prus na rewersie, Iger V.95.2.a (R1), ale brak ostatniej cyfry w dacie, Ivanauskas 5SV43-21 |
II+/I- EF+/UNC- |
600 zł 750 zł
315 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, piękny |
I/I- UNC/UNC- |
400 zł 900 zł
316 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.3.a (R), Ivanauskas 5SV42-20, ładnie zachowany |
II+ EF+ |
300 zł 400 zł
317 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.a, Ivanauskas 5SV40-19, ładny |
II+ EF+ |
300 zł 280 zł
318 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.95.1.d, Gerbaszewski 18, piękny egzemplarz |
I- UNC- |
350 zł 600 zł
319 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, Iger R.94.1.a, Gerbaszewski 11, bardzo ładny |
II+/I- EF+/UNC- |
250 zł 400 zł
320 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Ryga, rzadsza odmiana z napisem LIV, Iger R.95.1.h (R), Gerbaszewski 10 podobny, ale nieco inna interpunkcja, bardzo ładny |
II+ EF+ |
250 zł 320 zł
321 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1597, Poznań, Iger P.97.7.a (R) |
II- EF- |
200 zł 220 zł
322 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Poznań, Iger P.98.5.a (R1), patyna |
II- EF- |
300 zł 260 zł
323 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger -, (herb Lewart bez tarczy), w przyszłym nowym wydaniu katalogu nowy typ monety B.98.7.a, ciemna patyna |
500 zł 1 200 zł
324 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.4.i (R), (podobny) |
200 zł 400 zł
325 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wilno, Iger V.98.1.a (R1), Ivanauskas 5SV55-32 |
II+ EF+ |
300 zł 650 zł