Aukcja nr 51

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  POLSKA
296 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV31-15, bardzo ładny
300 zł
550 zł
297 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18, bardzo ładnie zachowany, patyna
250 zł
440 zł
298 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, Iger V.93.b, Ivanauskas 5SV36-18, bardzo ładny, patyna
250 zł
240 zł
299 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, Iger V.93.1.b, Ivanauskas 5SV31-15
200 zł
240 zł
300 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Wilno, Iger V.93.3.b, Ivanauskas 5SV36-18, patyna
250 zł
200 zł
301 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1593, Ryga, Iger R.93.1.c, Gerbaszewski 19, piękny
350 zł
600 zł
302 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Poznań, Iger P.94.2.d/c, ładnie zachowany, patyna
200 zł
380 zł
303 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, wyśmienity
350 zł
360 zł
304 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, piękny
300 zł
460 zł
305 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny
300 zł
260 zł
306 Zygmunt III Waza 1587-1632
250 zł
340 zł
307 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Malbork, pęknięty pierścień, Iger M.94.1.b, ładnie zachowany
250 zł
340 zł
308 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, piękny
400 zł
420 zł
309 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19, bardzo ładny, patyna
250 zł
260 zł
310 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.b/a, Ivanauskas 5SV38-18
250 zł
240 zł
311 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Wilno, Iger V.94.1.a ale na awersie PO MD, Ivanauskas 5SV39-19, patyna
250 zł
460 zł
312 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.c, Gerbaszewski 13, pięknie zachowany
350 zł
300 zł
313 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), pięknie zachowany, patyna
300 zł
700 zł
314 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 159(5), Wilno, odmiana z herbem Prus na rewersie, Iger V.95.2.a (R1), ale brak ostatniej cyfry w dacie, Ivanauskas 5SV43-21
II+/I-
EF+/UNC-
600 zł
750 zł
315 Zygmunt III Waza 1587-1632
trojak 1595, Wilno, Iger V.95.1.b, Ivanauskas 5SV40-19, piękny
I/I-
UNC/UNC-
400 zł
900 zł