Aukcja nr 51
USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
44 | CZECHY / Jaromir 1003-1034 denar, Praga, srebro 1.33 g, Cach 233, Smerda 98a, pęknięty |
1 500 zł 2 800 zł
45 | CZECHY / Wratysław II 1061-1086-1092 denar, srebro 0.72 g, Cach 346, Smerda 158, piękny |
I UNC |
250 zł 420 zł
46 | Morawy (?) / Wacław II 1278-1305 brakteat średni, koniec XIII w., Pierścień przedzielony na pół dwiema liniami, na każdej połówce promieniste kreski łączące z wałem otokowym, srebro 0.36 g, brak anal.. |
III VF |
700 zł | |
47 | CZECHY / Jan Luksemburski 1310-1346 grosz praski, srebro 3.78 g, Smolik 1, piękny egzemplarz, patyna |
150 zł 460 zł
48 | CZECHY / Jan Luksemburski 1310-1346 parwus, srebro 0.45 g, Haskova 76.var, Smolik 2, patyna |
125 zł 220 zł