Aukcja nr 51

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ŚREDNIOWIECZE  CZECHY
44 CZECHY / Jaromir 1003-1034
denar, Praga, srebro 1.33 g, Cach 233, Smerda 98a, pęknięty
1 500 zł
2 800 zł
45 CZECHY / Wratysław II 1061-1086-1092
denar, srebro 0.72 g, Cach 346, Smerda 158, piękny
250 zł
420 zł
46 Morawy (?) / Wacław II 1278-1305
brakteat średni, koniec XIII w., Pierścień przedzielony na pół dwiema liniami, na każdej połówce promieniste kreski łączące z wałem otokowym, srebro 0.36 g, brak anal..
700 zł
47 CZECHY / Jan Luksemburski 1310-1346
grosz praski, srebro 3.78 g, Smolik 1, piękny egzemplarz, patyna
150 zł
460 zł
48 CZECHY / Jan Luksemburski 1310-1346
parwus, srebro 0.45 g, Haskova 76.var, Smolik 2, patyna
125 zł
220 zł