Aukcja 51 / 1073

USD/PLN: 3.400 | EUR/PLN: 4.270 | data: 09-06-2012
Jesteś w: A51  ODZNACZENIA  POLSKA  II R P 1918-1939

medal za Ratowanie Ginących, srebro, wstążka, na obrzeżu punca Ag 0.950 i znak Mennicy Warszawskiej, bardzo ładnie zachowane, rzadkie odznaczenie, patyna

Numer: 1073
Opis: POLSKA / II R P 1918-1939. medal za Ratowanie Ginących, srebro, wstążka, na obrzeżu punca Ag 0.950 i znak Mennicy Warszawskiej, bardzo ładnie zachowane, rzadkie odznaczenie, patyna
Stan: II, Extremely Fine
Data sprzedaży: 09-06-2012
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Cena wywoławcza: 800 zł
Cena wylicytowana: 800 zł
Ilość odsłon: 746