Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w:
A48
| Zdjęcie | Numer | Opis | Stan | Cena szacunkowa |
| 861 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, Iger B.98.5.e (R1) |
250 zł 280 zł
| 862 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a |
II+ EF+ |
250 zł 340 zł
| 863 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Bydgoszcz, awers Iger B.98.5.d, rewers Iger B.98.5.a |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 340 zł
| 864 | Zygmunt III Waza 1587-1632 fałszerstwo z epoki trojaka bydgoskiego 1598, podobny do - Iger B.98.2.a (R2), srebro 2.15 g |
III VF |
250 zł 560 zł
| 865 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.a. (R1) |
II- EF- |
250 zł 300 zł
| 866 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.7.b (R1), ciemna patyna |
250 zł 340 zł
| 867 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.b (R), patyna |
250 zł 240 zł
| 868 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.1.c (R), patyna |
250 zł 200 zł
| 869 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.2.b (R2), drobna wada bicia |
II- EF- |
200 zł 200 zł
| 870 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Wschowa, Iger W.98.5.a, patyna |
III VF |
200 zł 160 zł
| 871 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.d (R), patyna |
250 zł 380 zł
| 872 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.6.c (R), patyna |
250 zł 280 zł
| 873 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1598, Lublin, Iger L.98.2.a (R), patyna |
250 zł 280 zł
| 874 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.a, ale inna interpunkcja, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 260 zł
| 875 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.2. c, patyna |
II- EF- |
250 zł 300 zł
| 876 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.f, patyna |
II- EF- |
250 zł 360 zł
| 877 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.b, patyna |
II- EF- |
250 zł 340 zł
| 878 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Olkusz, Iger O.99.1.i |
II- EF- |
150 zł 140 zł
| 879 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Poznań, Iger P.99.1.c |
300 zł 280 zł
| 880 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1599, Wschowa, Iger -, całkiem odmienny typ popiersia, w napisie na awersie POL, a po bokach cyfry III rozetka utworzona z kropek |
II- EF- |
500 zł 560 zł