Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w:
A48
| Zdjęcie | Numer | Opis | Stan | Cena szacunkowa |
| 781 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny, ciemna patyna |
II+ EF+ |
250 zł | |
| 782 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Malbork, Iger M.94.1.a, bardzo ładny |
II+ EF+ |
200 zł 280 zł
| 783 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, kropki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas, 5SV39-19, patyna |
300 zł 240 zł
| 784 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, gwiazdki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas, 5SV38-18, ślad dwukrotnego odbicia stempla, patyna |
250 zł | |
| 785 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, gwiazdki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV38-18, lekko złocista patyna |
250 zł 320 zł
| 786 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Wilno, kropki po bokach cyfry III, Iger V.94.1.a, Ivanauskas 5SV39-19 |
II-/III+ EF-/VF+ |
200 zł 160 zł
| 787 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, Iger R.94.1.a, Gerbaszewski 10 podobny, ale inna interpunkcja, bardzo ładny |
II+ EF+ |
300 zł 240 zł
| 788 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1594, Ryga, rzadsza odmiana z końcówką napisu LIV, Iger R.94.1.i (R1), Gerbaszewski 1, lekko niedobity |
II- EF- |
300 zł 260 zł
| 789 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.a. (R1) |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 500 zł
| 790 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Olkusz, Iger O.95.1.c (R1), patyna |
250 zł 200 zł
| 791 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Poznań, Iger P.95.4.b (R), patyna |
250 zł 200 zł
| 792 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.4a, patyna |
300 zł 1 900 zł
| 793 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.d, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 540 zł
| 794 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, Iger B.95.2.e podobny, ale napis SIG III D G REX PO, patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 600 zł
| 795 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Bydgoszcz, awers Iger B.95.2.e, rewers Iger B.95.2.d, patyna |
200 zł 280 zł
| 796 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c. (R), piękny |
II+ EF+ |
300 zł 700 zł
| 797 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.1.a (R), patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 340 zł
| 798 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.b. patyna |
II-/III+ EF-/VF+ |
250 zł 320 zł
| 799 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.6.d, ale po dacie krzyżyk, patyna |
250 zł 420 zł
| 800 | Zygmunt III Waza 1587-1632 trojak 1595, Wschowa, Iger W.95.4.c (R), patyna |
250 zł 200 zł