Aukcja nr 48 (47-48)
USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w:
A48
› MONETY ZAGRANICZNE
› ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707)
1442 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820 dolar zastępczy z owalną kontrmarką na monecie 8 reali Karola IV, 1795, Potosi, srebro 26.88 g, S. 3765A, patyna |
III VF |
1 000 zł 1 400 zł
1443 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820 dolar zastępczy z ośmiokątną kontrmarką na monecie 8 reali Karola IV, 1798, Meksyk, srebro 26.82 g, S. 3766, patyna |
III VF |
1 250 zł 1 600 zł
1444 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820 Bank of England, dolar = 5 szylingów 1804, wybite na monecie 8 reali Karola IV, srebro 26.31 g, S. 3768 |
750 zł 760 zł
1445 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820 korona 1819, Aw: Popiersie w prawo, Rw: Św. Jerzy na koniu walczący ze smokiem, na rancie LIX., srebro 28.21 g, S. 3787, ciemna patyna |
II+ EF+ |
750 zł 1 500 zł
1446 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy IV 1820-1830 korona 1822, Aw: Popiersie w lewo, Rw: Św. Jerzy na koniu walczący ze smokiem, na rancie TERTIO, srebro 28.31 g, S. 3805, ładna patyna |
1 500 zł 2 000 zł
1447 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy IV 1820-1830 korona 1826, Aw: Popiersie w lewo, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, na rancie SEPTIMO, srebro 28.29 g, S. 3806, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadka, ciemn.. |
I- UNC- |
10 000 zł 14 500 zł
1448 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona 1844, na rancie VIII i rozetka, srebro 28.30 g, S. 3882 |
750 zł 1 200 zł
1449 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona 1845, na rancie VIII i gwiazdka, srebro 28.26 g, S. 3882, patyna |
750 zł 720 zł
1450 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona typu gotyckiego 1847, na rancie UNDECIMO, srebro 28.19 g, S. 3883, rzadki typ, patyna |
2 500 zł 3 600 zł
1451 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona typu jubileuszowy 1887, srebro 28.39 g, S. 3921, piękny stan zachowania, delikatna patyna |
I- UNC- |
400 zł 640 zł
1452 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 podwójny floren 1887, rzymska I w dacie, srebro 22.64 g, S. 3922, patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 240 zł
1453 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 podwójny floren 1887, arabska 1 w dacie, srebro 22.64 g, S. 3923, ciemna patyna |
II/II+ EF/EF+ |
250 zł 200 zł
1454 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona typu jubileuszowego 1889, srebro 28.26 g, S. 3921, pięknie zachowana |
I- UNC- |
500 zł 860 zł
1455 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona 1893, na rancie LVI, srebro 28.22 g, S. 3937, patyna |
250 zł 260 zł
1456 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona 1895, na rancie LVIII, srebro 28.36 g, S. 3937, lekko czyszczona |
250 zł 200 zł
1457 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901 korona 1900, na rancie LXIII, srebro 28.17 g, S. 3937, patyna |
II- EF- |
350 zł 300 zł
1458 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Edward VII 1901-1910 korona 1902, srebro 28.24 g, S. 3978, ciemna patyna |
III VF |
200 zł 360 zł
1459 | ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Edward VII 1901-1910 korona 1902, matt proof, srebro 28.24 g, S. 3979 |
II+ EF+ |
500 zł 1 200 zł