Aukcja nr 48 (47-48)

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  MONETY ZAGRANICZNE
1442 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820
dolar zastępczy z owalną kontrmarką na monecie 8 reali Karola IV, 1795, Potosi, srebro 26.88 g, S. 3765A, patyna
1 000 zł
1 400 zł
1443 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820
dolar zastępczy z ośmiokątną kontrmarką na monecie 8 reali Karola IV, 1798, Meksyk, srebro 26.82 g, S. 3766, patyna
1 250 zł
1 600 zł
1444 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820
Bank of England, dolar = 5 szylingów 1804, wybite na monecie 8 reali Karola IV, srebro 26.31 g, S. 3768
750 zł
760 zł
1445 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy III 1760-1820
korona 1819, Aw: Popiersie w prawo, Rw: Św. Jerzy na koniu walczący ze smokiem, na rancie LIX., srebro 28.21 g, S. 3787, ciemna patyna
750 zł
1 500 zł
1446 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy IV 1820-1830
korona 1822, Aw: Popiersie w lewo, Rw: Św. Jerzy na koniu walczący ze smokiem, na rancie TERTIO, srebro 28.31 g, S. 3805, ładna patyna
1 500 zł
2 000 zł
1447 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Jerzy IV 1820-1830
korona 1826, Aw: Popiersie w lewo, Rw: Wielopolowa tarcza herbowa, na rancie SEPTIMO, srebro 28.29 g, S. 3806, moneta wybita stemplem lustrzanym, bardzo rzadka, ciemn..
10 000 zł
14 500 zł
1448 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona 1844, na rancie VIII i rozetka, srebro 28.30 g, S. 3882
750 zł
1 200 zł
1449 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona 1845, na rancie VIII i gwiazdka, srebro 28.26 g, S. 3882, patyna
750 zł
720 zł
1450 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona typu gotyckiego 1847, na rancie UNDECIMO, srebro 28.19 g, S. 3883, rzadki typ, patyna
2 500 zł
3 600 zł
1451 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona typu jubileuszowy 1887, srebro 28.39 g, S. 3921, piękny stan zachowania, delikatna patyna
400 zł
640 zł
1452 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
podwójny floren 1887, rzymska I w dacie, srebro 22.64 g, S. 3922, patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
240 zł
1453 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
podwójny floren 1887, arabska 1 w dacie, srebro 22.64 g, S. 3923, ciemna patyna
II/II+
EF/EF+
250 zł
200 zł
1454 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona typu jubileuszowego 1889, srebro 28.26 g, S. 3921, pięknie zachowana
500 zł
860 zł
1455 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona 1893, na rancie LVI, srebro 28.22 g, S. 3937, patyna
250 zł
260 zł
1456 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona 1895, na rancie LVIII, srebro 28.36 g, S. 3937, lekko czyszczona
250 zł
200 zł
1457 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Wiktoria 1837-1901
korona 1900, na rancie LXIII, srebro 28.17 g, S. 3937, patyna
350 zł
300 zł
1458 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Edward VII 1901-1910
korona 1902, srebro 28.24 g, S. 3978, ciemna patyna
200 zł
360 zł
1459 ANGLIA (do 1707) i ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO ANGLII I SZKOCJI (od 1707) / Edward VII 1901-1910
korona 1902, matt proof, srebro 28.24 g, S. 3979
500 zł
1 200 zł
1460 AUSTRIA / Arcyksiążę Ferdynand 1564-1595
dwutalar bez daty, Ensisheim, Dav. 8093, Klemesch 1a, piękny i rzadki, patyna
II+/I-
EF+/UNC-
10 000 zł
8 000 zł
1461 AUSTRIA / Arcyksiążę Ferdynand 1564-1595
dwutalar bez daty, Hall, Dav. 8109A, M-T 318, rzadki, patyna
7 500 zł
6 000 zł