Aukcja 48 (47-48) / 1419

USD/PLN: 3.130 | EUR/PLN: 4.330 | data: 05-11-2011
Jesteś w: A48  ODZNAKI I ODZNACZENIA

oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Urzędu Probierczego, nakrętka FR.MALINA / KRAKÓW / SUKIENNICE 28, bardzo rzadka i ładnie zachowana, patyna

Numer: 1419
Opis: oficerska odznaka pamiątkowa 5 Batalionu Pancernego w Krakowie, srebro 40 mm, emalia, Sawicki/Wielechow- ski s 315, na odwrocie punce grawera F. MALINA / KRAKÓW i Urzędu Probierczego, nakrętka FR.MALINA / KRAKÓW / SUKIENNICE 28, bardzo rzadka i ładnie zachowana, patyna
Stan: I, Uncirculated
Data sprzedaży: 05-11-2011
Cena szacunkowa: 8 000 zł
Cena wywoławcza: 6 400 zł
Cena wylicytowana: 6 400 zł
Ilość odsłon: 533